Google+

Чемпіонат з футболу ЖК "Голосієво"

2012-06-01

Дорогі мешканці житлового комплексу "Голосієво"!

27 травня 2012 р. з великим розмахом та масою позитивних емоцій пройшов довгоочікуваний чемпіонат з футболу серед мешканців вашого прекрасного комплексу.

В чемпіонаті брали участь 8 команд: А (Арсенал), B, C, D, E, F, G (Гольфстрім), H. Було організовано 2 групи по чотири команди. Переможці груп змагалися за кубок "Коло.ТБ" та нагороди від спонсора.

Переможцем турніру стала команда, нажаль без назви ☺, під буквою "В" (учасники: Антон, Віталій, Роман, Віталій, Денис, Андрій, Максим)!

На другому місці команда "А" (учасники: Андрій, Рауль, Віталій, Дмитро, Роман). Бронзовим призером стала команда "G" – Гольфстрім, у складі Харчука Сергія, Куцуна Володимира, Куліша Максима, Огницького Івана та Черкасца Михайла. За підсумками чемпіонату були визначені кращий бомбардир, яким став гравець команди "А" – Рауль, який забив за 4 матчі 13 м’ячів, та кращий воротар – гравець команди-переможця – Антон.

Оголосимо склад інших команд учасниць, список ігор та групи.

Група 2: G, B, E, H

Ігри: A-D, G-B, C-F, E-H, A-C, G-E, F-D, H-B, A-F, G-H, C-D, B-E, пер. гр.1 - пер. гр.2

Окрім футбольних матчів, майже кожні дві гри ведучий проводив захоплюючі конкурси та розіграш цінних призів, в яких приймали участь як гравці команд, так і глядачі.

На сайті http://www.kolo.tv велась пряма трансляція з чемпіонату. Таким чином всі, хто не зміг зіграти або бути присутнім на чемпіонаті, могли слідкувати за матчем онлайн.

Вітаємо переможців та дякуємо командам за участь!

Так як турнір здобув багато шанувальників, "Коло.ТБ" планує кожнен сезон проводити такі заходи.

Деталі турніру: фото звіт, відеозапис матчів ви зможете подивитися тут: